Žebřík
linoryt, 37 x 45 cm, sign. PD Kokolia, klip rám, č. 3/29, Kokoliova tvorba zahrnuje velmi různorodou škálu medií i námětů. Autor se věnuje malbě, grafice, kresbě i digitálnímu obrazu. Jeho tvorba je i v oblasti sdělení velmi různorodá, využívá formy figurativní, objektové či zcela abstraktní. Podstatný je pro Kokoliu vždy obsah, přičemž formální prvky se zcela podřizují významu sdělení
Provenience: v roce 1998 zakoupeno v Aukční síni Vltavín
žák prof. J. Smetany, člen Umělecké besedy
ID: 279754
Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2024 18:34
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Odhadní cena: 22 000 - 28 000 CZK