Vltava pod Vyšehradem
litografie, 1944, 33,5 x 51 cm, sign. PD V. Beneš, prémie Mánes 1944
žák prof. E. Dítěte, E. K. Lišky, V. Bukovace a R. Ottenfelda na UMPRUM a AVU v Praze, člen Osmy, SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců
ID: 279827
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2024 18:14
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)