Ruce a kometa
litografie, 1972, 12,7 x 8,6 cm, sign. PD Jenny a Jan Hladíkovi, PF 73
ID: 280872
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:16
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)