Váša Příhoda
akvarel, tuš, papír, 1960, 29,3 x 20,7 cm, sign. PD Kotrba
ID: 281100
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:12
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)