Stavení
olej, karton, 1990, 43 x 53 cm, sign. LD Kahoun 90, rám
ID: 281794
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:15
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
ID: 281794
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)