T. Majdl

Květinové zátiší

olej, plátno, 80 x50 cm, sign. PD Majdl T., rám, na rámu drobné oděrky

ID: 177919

Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)

Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:04

Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)