Květinové zátiší
olej, plátno, 80 x50 cm, sign. PD Majdl T., rám, na rámu drobné oděrky
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 177919
Auction price: 3.300 CZK (138 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:04
Current price: 3.300 CZK (138 €)