T. Majdl

Květinové zátiší

olej, plátno, 80 x50 cm, sign. PD Majdl T., rám, na rámu drobné oděrky

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 177919

Auction price: 3.300 CZK (138 €)

Planned termination: 12. 06. 2024 14:04

Current price: 3.300 CZK (138 €)