Zpěváci
litografie, 1946, 45 x 29 cm, sign. PD V. Kreisinger, na zadní straně štítek s popisem
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 234195
Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 16:33
Current price: 400 CZK (17 €)