Panorama Prahy
litografie, 30,5 x 56,5 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, rám, č. 25/150, zažloutlý papír
Provenance: Antiquarian Ostrovní
private disciple of V. Beneš and W. Nowak
ID: 237252
Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:32
Current price: 200 CZK (9 €)