Předjaří pod horami
olej, karton, 33 x 47,5 cm, sign. LD Zblažek, rám, na zadní straně popsáno, malba mírně zašpiněna, zvlněný karton
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 266211
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 05. 2024 18:01
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids