Gabriela (Ela) Horálková (1893-?)

Portrét dívky

olej, plátno, 1942, 69 x 60 cm, sign. PD E. Horálková 1942, rám, zašpiněné plátno, poškozený rám

ID: 269982

Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:18

Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)