Portrét dívky
olej, plátno, 1942, 69 x 60 cm, sign. PD E. Horálková 1942, rám, zašpiněné plátno, poškozený rám
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 269982
Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:18
Current price: 4.500 CZK (188 €)