olej, malířská lepenka, 30 x 42 cm, sign. PD D. Šelest., rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 270109
Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 05. 2024 18:46
Current price: 400 CZK (17 €)