Lesní cesta
olej, plátno, 1932, 62 x 30 cm, sign. PD 1932 A. Tuček, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 270110
Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 05. 2024 18:49
Current price: 400 CZK (17 €)