Staré Litoměřice (z ateliéru)
olej, plátno, 1984, 100 x 115 cm, sign. PD Straka 84, rám, na rámu oděrky
Provenance: Antiquarian Ostrovní
the member of UVU Teplice
ID: 275161
Auction price: 11.200 CZK (467 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:26
Current price: 11.200 CZK (467 €)