Přístav
olej, plátno, 85 x 125 cm, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky
Provenance: Antiquarian Ostrovní
the member of UVU Teplice
ID: 275163
Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:30
Current price: 7.000 CZK (292 €)