Torzo mužského těla
olej, plátno, 70. léta, 100 x 140 cm, plátno místy poškozeno
Provenance: Antiquarian Ostrovní
the member of UVU Teplice
ID: 275164
Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:32
Current price: 7.000 CZK (292 €)