olej, plátno, 95 x 145 cm, plátno místy poškozeno
Provenance: Antiquarian Ostrovní
the member of UVU Teplice
ID: 275165
Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:34
Current price: 7.000 CZK (292 €)