Paměť
olej, sololit, 1975, 86 x 71 cm, sign. PD Straka 75, při okrajích lehce poškozeno
Provenance: Antiquarian Ostrovní
the member of UVU Teplice
ID: 275170
Auction price: 4.900 CZK (205 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:40
Current price: 4.900 CZK (205 €)