Jan Halla
litografie, 18 x 8,5 cm, sign. DU Jan Halla
Provenance: Antiquarian Ostrovní
Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:50
Current price: 200 CZK (9 €)