Koupající se
litografie, 21,5 x 25,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 276728
Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:26
Current price: 100 CZK (5 €)