Pastorales
litografie, 25,5 x 21,5 cm, DU značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 276740
Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:38
Current price: 100 CZK (5 €)