Filantropové dne
litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 276751
Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:48
Current price: 100 CZK (5 €)