Výlet do Číny
litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 276760
Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:58
Current price: 100 CZK (5 €)