Výlet do Číny
litografie, 20 x 25 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 276763
Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:02
Current price: 100 CZK (5 €)