Výlet do Číny
litografie, 18 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 276766
Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:06
Current price: 100 CZK (5 €)