Na útesu
litografie, 22 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 276768
Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:08
Current price: 100 CZK (5 €)