Manželé
litografie, 23 x 17 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 276769
Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:10
Current price: 100 CZK (5 €)