Cokoli chceš
litografie, 26 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 276781
Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:24
Current price: 100 CZK (5 €)