Podzimní krajina
olej, překližka, 50 x 71 cm, sign. PD Boh. Čadek, rám, na rámu poškození
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 279025
Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2024 16:18
Current price: 1.900 CZK (80 €)