Bohumil Čadek (1898-?)

Podzimní krajina

olej, překližka, 50 x 71 cm, sign. PD Boh. Čadek, rám, na rámu poškození

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 279025

Auction price: 1.900 CZK (80 €)

Planned termination: 12. 06. 2024 16:18

Current price: 1.900 CZK (80 €)