olej, překližka, 37 x 45 cm, sign. LD nečitelně, rám
Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2024 16:24
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)