Mešita v Sýrii

olej, překližka, 37 x 45 cm, sign. LD nečitelně, rám

ID: 280071

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:24

Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)