Dievčina IV.
litografie, 1986, 19 x 12 cm, sign. PD N. Rappensbergerová 1986
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 280724
Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 06. 2024 16:22
Current price: 500 CZK (21 €)