Benátky
litografie, 1961, 10,5 x 14,8 cm, sign. LD Liesler 61
ID: 281018
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2024 16:34
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)