Postavy
litografie, 1991, 10,2 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 70/160, drobná skvrna na papíře
Provenance: Antiquarian Ostrovní
disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
ID: 281196
Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 01. 07. 2024 16:18
Current price: 100 CZK (5 €)