PF 1990
litografie, 12,4 x 8,1 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk
žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 281202
Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:28
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)