Únorové slunce
olej, plátno, 1973, 60 x 90 cm, lišta, vzadu razítko: Dílo Akademického malíře Ladislava Karouška
the disciple of prof. V. Silovsky and M. Holy, member of M 57
ID: 281520
Auction price: 22.000 CZK (917 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 14:23
Current price: 22.000 CZK (917 €)