Patrik Hábl (1975)
akryl, plátno, 121 x 90 cm, sign. vzadu Hábl
Vyvolávací cena: 100.000 CZK (4.167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 14:45
Aktuální cena: 100.000 CZK (4.167 €)