Patrik Hábl (1975)
akryl, plátno, 121 x 90 cm, sign. vzadu Hábl
Auction price: 100.000 CZK (4.167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 14:45
Current price: 100.000 CZK (4.167 €)