Vzácná chvíla
akryl, plátno, 2010, 45 x 30 cm, olištováno
Provenience: z pozůstalosti Ludvíka Kundery (básník, dramatik, prozaik, překladatel z němčiny, editor, literární historik, zakladatel Skupiny RA a člen Sdružení Q. Byl spjatý s avantgardními směry, především surrealismem)
ID: 281543
Auction price: 9.000 CZK (375 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:46
Current price: 9.000 CZK (375 €)