Martin Salajka (1981)
žák prof. M. Rittsteina; malíř; studoval propagační grafiku a výtvarnictví u K. Mikela a užitou a dekorativní malbu v architektuře a propagaci u M. Maliny na SUPŠ v Uherském Hradišti a na FaVU VUT v Brně
Hnízdo
akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Martin Salajka 2023, rám
žák prof. M. Rittsteina
ID: 281544
Vyvolávací cena: 76.000 CZK (3.167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 14:47
Aktuální cena: 76.000 CZK (3.167 €)