Antifona
serigrafie, 1999, 99,5 x 69,5 cm, sign. DU Grygar 1999, rám, č. 13/30, vzadu štítek Galerie Gema
Provenience: Galerie Gema, Soukromá sbírka Praha
žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarné skupiny Jiná geometrie a Tvůrčího kolektivu Index
ID: 281564
Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 15:07
Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)