Antifona
serigrafie, 1999, 99,5 x 69,5 cm, sign. DU Grygar 1999, rám, č. 13/30, vzadu štítek Galerie Gema
Provenience: Galerie Gema, Soukromá sbírka Praha
disciple of Prof. J. Novák and E. Filla at the Academy of Art, Architecture and Design in Prague, member of SVU Mánes
ID: 281564
Auction price: 65.000 CZK (2.709 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 15:07
Current price: 65.000 CZK (2.709 €)