Jiří Suchý (1931)
litografie, 16,1 x 10,9 cm, sign. PD Jiří Suchý, č. 81/120
Aantiqari.at Radhošťská
Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 15:13
Current price: 1.100 CZK (46 €)