Tomáš Honz (1989)
olej, sololit, 2016, 27 x 35 cm, sign. PD T. Honz, rám
Auction price: 9.900 CZK (413 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 15:50
Current price: 9.900 CZK (413 €)