Michal Burget (1970)
olej, plátno, 2023, 70 x 62,5 cm, sign. LD M B 23, lišta
Auction price: 22.000 CZK (917 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:10
Current price: 22.000 CZK (917 €)