Klára Sedlo (1993)
akryl, plátno, 2021, 80,5 x 60 cm, sign. vzadu Klára Sedlo 21, rám
Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:22
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)