Ondřej Coufal (1979)
olej, sololit, 58,5 x 38 cm, sign. PD O. Coufal, rám
Aantiqari.at Radhošťská
Auction price: 6.900 CZK (288 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:26
Current price: 6.900 CZK (288 €)