Zelený obelisk
akryl, plátno, 2015, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2015, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora
Provenience: získáno z ateliéru autora
ID: 281650
Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:33
Current price: 8.000 CZK (334 €)